Powerball on nutikas ja lihtne kingitus

Powerball on nutikas ja lihtne kingitus

Jõuluhullus

Sel aastal pakun sulle alternatiivi. Ole nii hea ja loe see järgnev, vähem kui viie minutiga läbi. Umbes täpselt see sama aeg kui järjekorras ühe/kahe inimese võrra edasi saad, sest äkki sa ei peagi seda järjekorda lõpuni ootama vaid saad minema minna.

See lihtsalt on alati ja igal aastal nii, et mitte üheski kaubanduskeskuse parklas pole ruumi, et oma autot parkida ja poodi minna. Inimeste hulk hakkab kasvama juba poolest novembrist ja sellel viimasel nädalavahetusel enne jõule oleks nagu finaal, kus KÕIK on poes. Enda ümber ringi vaadates näed palju närvis ja vihaseid inimesi, kes kõik on selles hetkes koos ja kurjad. Tegelikult ei peaks Jõulud selliseid tundeid ja pooli inimestes välja tooma. Jõulud on ju vaikuse, rahu ja koosolemise püha? Üksteist peetakse meeles. Võimaluse piires ja soovi korral antakse üksteisele kasulikke ja vajalikke kingitusi ja ega see kingituski esmatähtis ole, aga kui sa tead, et su lähedasel inimesel on mure, millele sa tead lahendust, siis Jõulud on ju ideaalne aeg olla oma lähedasele see tore päkapikk, kes olemise heaks teeb!

See üllas headus ja rõõm, mis jõuluõhtul osaks saab on aga täiesti pöördvõrdeline sellega, mis enne seda poodides toimub- hirmus.

Tugevad inimesed on need, kes jaksavad seda maratoni läbi käia parklast parklani, sest tee peal on kilomeetrite pikkused järjekorrad ja missugune tohutu aeg sinna kulub. Kõik, mida olen ise saanud, olen sel aastal tellinud e-poodidest pakiautomaati ning kõik on sellest õnnelikumad, sest üks auto on vähem parklas ja üks inimene vähem järjekorras.

Mina kingin sel aastal Powerballe oma lähedastele, sest lisaks lõbusale ajaviitele saavad nad sellest meeletult kasu:

Kes? Tean lähedalt õmblejat, juuksurit, küünetehtnikut, kutselist juhti, kaht muusikut, üks on tšellist ja teine viiulimängija.

Nad kõik teevad näiliselt erinevat tööd, aga:

  1. Käed on need, mis toovad leiva lauale
  2. Käed, mis on pidevalt sundasendites ja pinges. 
  3. Käed, mis hakkavad valu ja ebamugavust tekitama päeva lõpuks

Sina tead kindlasti veel väga palju rohkem inimesi enda ümber, kelle põhiliseks töövahendiks on ta käed. Alustades kas või kontoritöötajatest, kes terve päeva on arvuti klaviatuuri taga aheldatud ja randmed vastu lauda valusaks surunud.

Just see on üks suur põhjus, miks Powerball on asjalik kingitus. Meilt tellides, võid kindel olla, et aitame sul selle imelise seadme käima. Kas või telefoni teel +372 5655 875 kui oled kingituse üle andnud ja päris hästi aru ei saa. Proovi järele! Ma oskan päris hästi telefonis palli käivitamist õpetada 😉

Kõik, kes on seni tellinud on eranditult positiivse tagasiside andnud. Kui sa veel päris hästi ei tea, mis asi on Powerball – siis see on seade, mis paigal seistes kaalub 200-300 grammi, aga kui sa ta sisemise rootori käivitad ja rannet hoogsalt liigutama hakkad, siis suureneb selle sisemine jõuad su peos järk järgult kuni 15+ kilogrammini. Ehk, et see treenib kasutaja rannet ja küünarliigest ja vabastab käe pingetest.

Levinuimad tooted on need kaks (vajuta peale)

 

Loomulikult ei ole me unustanud noori! Väga vahvad on LED tuledega Powerballid.

 

Pall on sinu väravas! Sa ei pea raiskama oma nädalavahetust viimaste kingituste otsimisele seal poes. Telli endale Powerball ja pista see oma inimesele kätte. Garanteeritult on kingisaaja rahul ja sina ka, sest tegid midagi head! Tellimine on imelihtne ja pakk jõuab kiiresti sinuni.

 

 

Hetkel veel ei ole arvustusi

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga