Käelaba & Sõrmed

Taastu ning suurenda käe ning sõrmede tugevust!

Suurendab sõrmede ja käe vastupidavust ning painduvust280 Auto-start pro fusion in hand

Juba kolmest minutist päevas piisab, et saavutada pikaajaline tulemus tugevuse ja liikuvuse parandamisel.

  • Kasvatab sõrmedes haaramise tugevust ning sitkust
  • Suurendab sõrmede painduvust
  • Sõrmede taastusravi – Ideaalne operatsioonist või vigastusest taastumiseks.

Kas su käed on tuimad või surisevad?

Uuri, kuidas on üle nelja miljoni inimese üle terve maailma kasu saanud Powerballist.

Nõrk sõrmede haare või valu käes ning sõrmedes?

Käes ning sõrmedes ei ole palju suuri lihaseid ning sellepärast tuleb enamus haardetugevusest ning liikuvusest küünarvarre kahest lihasest:  Sõrmepainutajast ning sõrmesirutajast. Lihased, on ühest otsast ankurdatud kõõlustega küünarnuki külge ning lihaste teine ots on ühendatud mitmete kõõluste abil randmega, kust nad jooksevad läbi, olles ühenduses ka sõrmedega. Painutaja aitab sõrmi kokku vajutada ja sirutaja, sõrmi laiali tagasi lükata.finger grip strength

Nõrk haare? Tavaliselt viitab see nõrgale sõrmepainutaja lihasele

Terav valu kui raputad käsi või haarad kinni? Kõõlused, mis on kinnitunud sõrmesirutaja lihasele on ärritunud ja tõenäoliselt põletikulised.

Sul on raskusi sõrmede kõverdamisega? Kõõlusevigastused on levinud mured sõrmedega, näiteks sõrmede tenosüveniit (inglk: trigger finger)

Kuidas aitab Powerball kaasa käe/sõrmede taastusravile?

  • Powerball on äärmiselt tõhus abimees treenimaks sõrmepainutaja ning sõrmesirutaja lihaseid – staatiliste harjutuste abil suurendab lihaste tugevust ning vastupidavust – mida kiiremini palli keerutada, seda rohkem treenid lihaseid, et suurendada jõudu ning haardetugevust
  • Powerball suurendab hapnikuga rikastatud vere voolamist lihastesse ning kõõlustesse  – Powerball rakendab kõiki nelja põhilist küünarvarre lihast. Stimuleerides lihaseid, suurendab Powerball märkimisväärselt vere liikuvust, millega kaasneb paranemine, parem lihaste painduvus, kõõlustele avalduva pinge vähenemine ning taastusravi.
  • Ennetab lihas ning kõõluse rebendeid – Kui lihas ei ole üles soojenenud ja avaldada sellele pidevat fikseeritud asendis koormust, siis on oht lihasrebendiks. Näide: Klaviatuuril trükkimine on põhilisi probleeme selliste asjade tekkeks. Oled pidevalt ühes asendis, käed on paigal ja sõrmed teevad sadu ning tuhandeid liigutusi. Powerball aitab lihased soojendada, et suurendada verevarustust ning hoida käed mõnusate ja painduvatena. See vähendab märkimisväärselt põletike ning probleemide tekkimist.
  • Kuna PBga treenides ei tekitata lööke, siis on ta parim viis vigastusest taastumiseks – Lihased kärbuvad kui neid ei kasutata, mis omakorda pikendab taastusaega. Powerballiga treenides on raskuste vahemik 0.5 kilogrammist 16 kilogrammini. Seetõttu on teda võimalik kasutada nii vaikselt liigutamiseks ja lihaste äratamiseks, kartmata, et endale liiga teed. Sel viisil on võimalik hoida lihasmassi ja tugevust terve taastusperioodi vältel.

Parim taastumiseks sellistest vigastustest nagu..

Sõrmede väljavenitus, nihestus, murd – Osteoartriit, käte tuimus jpm.

 

Kasvata sõrmede haaramise tugevust!

Ronijad üle terve maailma kasutavad Powerballi, sest see suurendab meeletult nende käte ning sõrmedes haaramise tugevust. See jõud, mida Powerball keereldes tekib aitab kaasa painutaja- ning sirutajalihaste treeningule, mõlemaid on vaja, et ronimisel jõudu oleks!