Missugune Powerball

Powerballid näevad kõik välja sarnased, aga missugune on sulle sobivaim?

Selleks, et välja selgitada Sinu jaoks sobivaim, tutvume kõigepealt kolme põhilise erinevusega.

  1. Kas LCD ekraan on olemas või pole
  2. Kas LED tuled on olemas või pole
  3. Kas on vedru või nööriga käivitatav Powerball

1. LCD ekraanilt saad jälgida palli hetke

pöörete arvu, terve harjutuse jooksul tehtud pöörete arvu, seadistada erinevat taimerit 30, 60, 90 sekundi peale. LCD ekraan teeb kasutamise kasulikumaks, sest motiveerib sind rohkem treenima. Näiteks: Alati saad taimeri käima panna ja enne ei lõpeta kui aeg on nulli jooksnud.

 

2. LED tulede olemasolu teeb treenimise

lõbusamaks. Lisaks sellele, et on põnevam oma randmeid lõdvestada on ka sellest reaalselt kasu. Powerballi keerutades rakenduvad sul erinevad tajud.

  • Sa tunned füüsilist raskust käes
  • Sa kuuled Powerballi häält. Mida kiiremini pall keerleb, seda intensiivsemaks surin läheb
  • LED tuled aktiveerivad su nägemistaju, kus vastavalt Palli keerlemise intensiivsusele,kiirguvad ka LED tuled erksamini

Powerball 280 classic

3. Vedru vs Nöör?

Ühest vastust ei ole, sest mõlemad on lihtsasti käivitatavad. Kui tunned, et su käed on nõrgad ja sõrmed vajavad tasast treenimist, siis soovitan nööriga toimivat Powerballi, sest vedru üles keeramisel on vaja sõrmedes mõõdukat jõudu. Mina ise kasutan Autostarti, sest minu jaoks on see mugavam kui ma ei pea nööre kaasas kandma. Piisab vaid pallist endast.

Kokkuvõtteks

Sisu ja tavaomaduste poolest ei ole vahet millise Powerballi kasuks otsustad, sest olenemata pallist on nendega võimalik välja keerutada 16kg+ jõudu ning pöörete arv küündib 18.000 pöördeni minutis. LED tulede või LCD ekraani olemasolu aitab sul treeningu põnevamaks teha, mis omakorda tähendab, et huvi säilib kauem. Inimene kord on juba üks laisk.. loom ja kellele ei meeldiks kasulikud ja ilusad asjad, mis omakorda rohkem motiveerivad.

Mis puutub hinda? Võttes arvesse Powerballi ülimat kvaliteeti ning kasutusmugavust, siis on nad väga hea hinnaga vs see kasu, mis sa saad oma tervise heaks.

See kirjeldamatult mõnus ja lõdvestunud tunne, mis su käsi ning randmeid pärast harjutuste tegemist valdab. Vaba pingetest ja valudest. 

Seda tunnet, mis PB tekitab, on raske sõnadesse panna ja sa mõistad mind kui oma Powerballi paki kätte saad ning esimesed 20 vurisevat sekundit oled ära keerutanud.

Kui sa veel päris täpselt pole pihta saanud, mis asi on Powerball, siis loe siit! https://powerballs.ee/mis-asi-on-powerball/