Käsivars

Käsivarre taastusravi & tugevdamine

Taastusravi Powerballiga

Powerballi kasutatakse paljude käsivarre probleemide puhul. Parim on ta:280 Auto-start pro fusion in hand, arm rehab exercises

  • Raviks ja leevenduseks (üle)koormusvigastusel (inglk repetitive strain injury RSI)
  • Luumurrust taastumisel ning tervenemisel
  • Lihase venituste ning rebestuste korral ning üldtreeningul sõrmedest õlani.

Powerballiga tehtavad harjutused on isomeetrilised:  Isomeetriline harjutus tähendab, et harjutust tehes ei muutu liiges ega lihas oma pikkuses. Isomeetriline harjutus on löökide vaba ja parim viis taastusraviks. Powerball vähendab vigastusest taastumise aega meeletult. See on ka üks põhjus, miks üle nelja miljoni inimese on valinud Powerballi oma abiliseks!

Mis kohta omab Powerball taastusravis?

  • Powerball on ülimalt efektiivne abivahend sõrmepainutaja ning -sirutaja harjutusteks.
  • Suurendab lihastes ning liigestes hapniku liikuvust ning ergutab verevarustust.
  • Ennetab lihasrebendeid koormusvigastustest ning monotoonsetest liigutustest.
  • Käevarre taastusraviharjutused.
  • Suurendab tugevust ning vähendab lihaste kärbumist.
  • Parim abivahend luumurrust taastumisel, sest võimaldab omale sobivas tempos hakata peale vigastust lihaseid taastama ning treenima.
  • Teravatest löökidest vaba – Õrn ning sujuv treening viga saanud lihaste, luude ning liigeste raviks.

Käsivars ja (Üle)Koormusvigastus…? 

Powerballi kastutatakse kõiksugu erinevate käevarre vigastuste puhul, aga eriti olukordades, mis on tekkinud üleliigsest koormusest ning lihasrebenditest. Käevarred omavad suurt rolli igapäevaelus ning seda töös hoidvate painutaja- ning sirutajalihaste liikuvuse ning tugevuse taastamiseks ning suurendamiseks on meie abimees parim!

 

Powerballi Güroskoop – Kuidas see töötab?

Powerball on güroharjutajate koduks.  Powerballis on rootor (roheline ratas), mis keerleb oma telje ümber vastupidiselt kasutaja käele. Vastujõud tekitatakse rootori poolt, siis kui sina liigutad oma rannet. Mida kiiremini rootor ringi käib, seda rohkem pingutust nõuab see kasutajalt.

 

Powerballi saab kasutada ka intensiivseks trenniks – sellega on võimalik tekitada üle 27kg raskust oma kätte. Ülajäsemete jaoks on ta maailmatasemel tugevuse ning vastupidavuse treener! Kui taastud vigastustest, kasuta seda aeglastel kiirustel, aga täiskiirusel siis kui soovid metsikut jõudu ja treeningut!

Jälgi oma taastusravi arengut

Arm Rehabilitation tracker LCDPatareivaba LCD ekraan töötab magnetilisest energiast, mis tuleb Powerballi rootori liikumisest. Sel viisil on sul võimalik oma tulemusi jälgida ning sundida ennast paremaid tulemusi tegema!