Õlg

Taastusravi ning harjutused õlale

Powerball & Powerspini isomeetrilised harjutused

Nii Powerball kui ka Powerspin elavdavad vere ning hapniku liikuvust lihastes. Kui teed igapäevaselt harjutusi, siis paraneb ning tugevneb su õlg märgatavalt! Powerballi harjutused suurendavad õla püsivust ja suurendavad liikuvust. Powerball vähendab vigastusest taastumise aega meeletult! Uuri välja, miks juba üle nelja miljoni inimese on valinud Powerballi oma abiliseks.

280 Auto-start pro fusion in hand, shoulder rehab, shoulder rehab exercises

Kuidas aitavad Powerball ja Powerspin kaasa õlavigastusest taastumisel?

  • Vähendab taastumisaega – Tugevdab õlalihaseid ning -liigeseid
  • Aitab õlaliigesel paigal püsida – Tugevdab lihaseid õlaliigese ümber ja väldib ta väljasopistust
  • Suurendab õlaliigese liikuvust ning painduvust
  • Parandab armistunud kude – Ravib ja ennetab koormusvigastusi
  • Suurendab verevarustust – kiirem taastumine ja parem enesetunne
  • 100% löögivaba – Isomeetrilised harjutused, mis on taastusraviks ideaalsed

 

shoulder rehabilitation, powerspin with male and female athletes. shoulder blade pain

SUURED tulemused 

Powerball & Powerspin treenivad õlaga ühenduses olevaid lihaseid ning õlaliigest, mis on tihti esimene, mis valedele treeningvõtetele alla annab või saab kõige suuremaks murekohaks kui ta väljasopistub. Treeningviis on niivõrd efektiivne, et taastusr

avi aeg väheneb drastiliselt ning õla võimekus taastub seda kiiremini. Tavaliselt harjutused on raskustega, samal ajal kui Powerballiga tehtavad harjutused on isomeetrilised, kus puuduvad löögid ja saad koormust vastavalt vajadusele automaatselt sättida.

 

Peamised põhjused valutavaks õlaks?

Õlg on äärmiselt keerukas ühendus, mis on eriti vastuvõtlik erinevatele vigastustele. Kui kahte omadust omavahel võrrelda, siis väga palju liikuvust suhteliselt väikese liigese kohta ja seetõttu lasubki suur vastutus tugevatel lihastel, liigestel ning sidemetel, et õlaliiges oma pesast välja ei tuleks.

Sellegipoolest võib tekkida häiriv valu ja ebamugavustunne isegi tavalise liikuvuse puhul ning vigastust tekitamata. Õlaliiges ning seda ümbritsev ei ole piisavalt tugev ja see hakkab omakorda tekitama ebamugavustunnet – vähenenud liikuvus, valu ning ragin õlas.