Kutselised juhid

Kutselised juhid

Mis on kutselise juhi põhiline tööriist? Su käed!

Randmed kanged ja valulikud?

repetitive strain injury from driving Powerball 280 auto start pro

Teed päev läbi tööd ja nii aastaid järjest. Su töö meeldib sulle, aga randmete jaoks on roolist kinni hoidmine ebaloomulik asend. Vibratsioon, kinni surutud sooned ning sundasendid on need, mis hakkavad õhtu lõpuks tundma andma ning siis lähevad käed kangeks ning valulikuks. Sundasenditest tekivad vaevused ning kanduvad randmetest edasi käsivarde ning sealt õlga ja kaela. Powerball on kirjeldatud olukorra ennetuses ning ravis tõesti revolutsiooniline toode. Ta on oma olemuselt imelihtne.

Kui sa oled ta kätte võtnud, siis sa ei taha teda enam käest panna! Loe, kuidas on üle nelja miljoni inimese saanud Powerballist kasu.

Kuidas Powerball kutselisi juhte aitab?

Kui kasutad igapäevaselt Powerballi, siis üsna pea tunned kuidas vaevused randmes ning õlas jäävad väiksemaks ja lõpuks kaovad sootuks. Pall on kasulik sõrmeotstest õlani, sest paneb sel alal enamus lihased tööle

  • Ennetab ja ravib sundasenditest tekkinud vigastusi
  • Vähendab paistetust ning valu su kätes
  • Suurendab randmete ning käsivarre painduvust ning liikuvust.
  • Vähendab tohutult taastusravi perioodi kestvust
  • Suurendab hapniku liikuvust ning ergutab vereringet su lihastes ning liigestes
  • Suurendab üldist tugevust, vastupidavust ning aitab kaasa tervete lihaste ning liikmete hoidmisel

Sõitmine = Sundasend = Vaevus 

Pikad rooli taga veedetud tunnid panevad su randmed, käed ning õlad suure pinge alla. Teame ju kõik, et sõidad 4.5h, 45 minutit puhkad ja siis uuesti 4.5h. JUBE pikk aeg kätele ühes asendis olemiseks. Oled sa näinud 25+ aastat sõitvate meeste peopesa, seal on nii mõnelgi tekkinud iseloomulik moodustis rooli hoidmisest. Seda kõike annab ju ennetada ja elada murevabalt. Vibratsiooni ja ebaloomulike asendite tulemuseks on ülajäsemete kangus ning valulikkus.

Kuidas ravib Powerball sundasenditest tekkivaid vigastusi?

Powerball on parim vasturavim paistes kõõlustele ning valulikele lihastele. Unikaalsed harjutused ja keerlev rootor vabastavad kiiresti su liikmed pingetest ning hakkab treenima enamikke lihaseid, mis sul ülajäsemetes asuvad.  Powerball suurendab ning parandab vereringet terves käes, mis toidab viga saanud kudesid lihastes ning kõõlustes. Samuti suureneb erinevate liigeste liikuvus, kuna stimuleerid neid mõõduka treeninguga.

Kutselistele juhtidele soovitan

280 Seeria Powerballi.

Kuidas see töötab

Powerballis on rootor (roheline ratas), mis keerleb oma telje ümber vastupidiselt kasutaja käele. Vastujõud tekitatakse rootori poolt, siis kui sina liigutad oma rannet. Mida kiiremini rootor ringi käib, seda rohkem pingutust nõuab see kasutajalt.

Hetkel veel ei ole arvustusi

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga