Ranne

Ranne – arenda jõudu ja liikuvust

Randme ravi ei pea olema monotoonne ja igav!

Ravi oma ranne terveks Powerballiga. Isomeetrilised harjutused treenivad su randme tugevaks ja lühendavad taastusravi aega meeletult. See on parim seade ravimaks murdusid, venitusi ning üld-tugevuse kasvatamiseks.

280 Auto-start pro fusion in hand - wrist rehabilitationMiks valida Powerball oma randmete tugevdamiseks ning taastusraviks?

  • Vähendab kordades taastusele kuluvat aega
  • Suurendab randme ja haaramise tugevust
  • Tugevdab lihaseid ning liigeseid – väldi lihaste kärbumist
  • Elavdab vereringet – Otsene seos taastusravi aja lühenemisel
  • 100% löögivaba – Isomeetrilised harjutused, mis on taastusraviks ideaalsed

Suurenda randme tugevust ning liikuvust

Powerballi harjutused stimuleerivad vereringet randmest, läbi küünarnuki – õlani. Parimaid viise oma lihaste ning liikmete liigutamiseks ning hapnikuga rikastamiseks, mis omakorda on hea liigeste määrimisel ning seeläbi paraneb painduvus, tugevus ning randme tegevusraadius.

 

Wrist rehab man on climbing wall, wrist fracture rehab

Taastu murdudest ning väldi randmevigastusi ning -venitusi.

Powerball on maailmatasemel randmetugevdaja, mis suudab su kätte tekitada üle 27kg isomeetrilist jõudu, mis samas on täpselt nii õrn kui taastusraviks vaja. Kui sa taastud randme operatsioonist, murrust või venitusest, siis Powerball aitab sul kiiremini taastuda! Seeläbi on sul võimalik treeningutega varem alustada ning jõuda lõpptulemuseni kiiremini vs traditsiooniliste harjutustega.

 

 

Kuidas see töötab?

Powerballis on rootor (roheline ratas), mis keerleb oma telje ümber vastupidiselt kasutaja käele. Vastujõud tekitatakse rootori poolt, siis kui sina liigutad oma rannet. Mida kiiremini rootor ringi käib, seda rohkem pingutust nõuab see kasutajalt.

 

 

Miks hakkab ranne valutama?

Randme tugevus ja liikuvus tuleneb kahest lihasest – sõrmepainutajast ning sõrmesirutajast. Need kaks lihast on ühendatud liigestega nii randme kui ka küünarnukiga. Põletik randmes tekib kui koormad/venitad rannet liiga suure jõuga. Suureks mureks on ka sundasendid. Näiteks: Halb asend arvutiga trükkides,  elektritööriistadega ehitusel tööd tehes ja isegi keerulistes ning rasketes positsioonides joogat tehes. Valu tekib põletikust, mis on liigestes ning seeläbi väheneb ka randme liikuvus.